شماره تماس: 09102011368

متریال محصولات متال تهران

ما با توجه به نیاز مشتری می توانیم به تمام سوالات مشتری پاسخ دهیم، material مبل تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نهایی محصول دارد یعنی هر چقدر کیفیت مواد اولیه یک تولیدی مبل با کیفیت تر باشد مطمئنا بر روی دوام، ظاهر و کیفیت کار تاثیر مستقیم خواهد گذاشت، به منظور کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم درباره مواد اولیه و کیفیت متریال به کار رفته در کلیه محصولات برند متال تهران صحبت کنیم.

سنگ‌های طبیعی میز‌ها

سنگ طبیعی از ترکیب کانی‌ها و مواد معدنی در طی سالیان متوالی توسط طبیعت ایجاد و استخراج می‌شود و موقعیت تشکیل سنگ بر روی ظاهر، رنگف بافت و نوع آن تاثیر گذار می باشد صفحات سنگ طبیعی دارای طرح‌های منحصر بفرد و بی نظیری هستند صفحات سنگ طبیعی از معادن طبیعی در نقاط مختلف زمین استخراج می‌شود سنگ‌های طبیعی شامل انواع دیوریت، کوارتزیت، مرمر، تراورتن، گرانیت و … می‌باشد سنگ‌های طبیعی که بیشتر جهت کانترتاپ استفاده می‌شوند مرمریت و گرانیت هستند این صفحات به دلیل ساختار طبیعی و مقاومت در برابر حرارت و مواد شیمیایی و ظاهر لوکس در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می‌شود

موارد استفاده سنگ طبیعی

  • استفاده در کانتر تاپ
  • استفاده به عنوان کفپوش
  • زیبایی نمای داخلی ساختمان و دیوار پوش
  • نمای بیرونی ساختمان
  • استفاده در مراکز تجاری و مترو
  • استفاده در دکوراسیون‌های مدرن مانند ترکیب فلز و سنگ برای انواع میزهای نهارخوری میزهای جلومبلی استند‌ها شلف‌ها و …

انواع سنگ‌های طبیعی

سنگ نجف آباد

سنگ سبز بیرجند

الیگودرز سفید

الیگودرز مشکی

سنگ گلدن بلک

گلدن براون

سنگ مارشال

سنگ سایمون

سنگ پرشین اسکاتو

سنگ چینی امازون

اسفنج مبلمان

همان ابر معمولی هست که همه می شناسند در ضخامت‌های مختلف برای اکثر نقاط مبلمان استفاده می‌شود.مثلا برای دسته‌های مبل و پشت مبل اسفنج‌های نازک قرار داده می‌شود.در کف مبلمان هم در بسیاری از موارد اسفنج‌هایی موسوم به اسفنج ۳۵ کیلویی سوپر ویژه استفاده می‌شود که منظور از ۳۵ کیلویی چگالی اسفنج می‌باشد.که هر چقدر بالاتر باشد طول عمر اسفنج مبل بیشتر است. اسفنج سوپر ویژه مبل هم نوعی اسفنج هست که در حال حاضر جزء باکیفت ترین در زمینه کف مبلمان می‌باشد.

تسمه کشی داخلی مبلمان

تسمه کشی از کش‌های نازک موازی هم با روکش پارچه و یا نایلونی به صورت پیوسته ساخته شده است و در حال حاضر در اغلب انواع مبل راحتی و مبل استیل استفاده می‌شود. به دلیل تغییر نوع رویه کوبی از خرده پارچه و اسفنج به رویه کوبی با فوم استفاده از تسمه کشی نسبت به قبل بیشتر شده است. قبلا به جای تسمه‌های کشی از تسمه‌های نخی غیر کشی استفاده می‌شود.

چوب‌های داخلی مبلمان

چوب از اقلام پرمصرف در صنعت مبلمان محسوب می‌شود و از جایگاه ویژه‌ای نزد تولید کنندگان داخلی برخوردار است. چوب‌ها بسته به نوع درخت و اقلیم رشد آن انواع مختلفی داشته و به تبع آن خصوصیات منحصر به فردی با خود به همراه دارند. یکی از انواع محبوب چوب‌ها چوب روسی می‌باشد که در این مقاله سعی داریم به بررسی ویژگی‌های آن بپردازییم.
برای تعربف چوب روسی میتوان گفت یکی از انواع چوب است که از کشور روسیه از طریق شمال ایران وارد کشور ایران میشود. چوب روسی کاربرد‌های بسیار زیادی دارد از جمله ساخت پارکت، سقف و کابینت و مبلمان و …

کشور روسیه یکی از صادرکنندگان بزرگ چوب در جهان است، این کشور چوب‌ها را در سایز‌های مختلف به صورت خشک کن و یا غیر خشکن و یا گرده، الوار تخته و …. به صورت بندیل به کلیه جهان صادر می‌نماید.

استیل 304 در مبلمان

یکی از متداول ترین سوالات در گونه فولاد ضد زنگ، استیل ۳۰۴ می‌باشد. این فولاد حاوی کروم و نیکل به اسم عناصر غیر آهنی عمده می‌باشد. کروم آن میان ۱۸ تا ۲۰ درصد و مقدار نیکل میان ۸ تا ۱۰/۵ درصد است. این نوع استیل وابسته به خانواده فولاد ضد زنگ آستنیتی است و راهبرد الکتریکی و گرمایشی محدود تری نسبت به فولاد‌های کربنی دارند. استفاده این گونه استیل خواص مغناطیسی ندارد.

فولاد ضد زنگ ۳۰۴ به آسانی توانایی فرم پذیری به اقسام متنوع را دارد در این صورت به طور وسیعی مورد مصرف واقع می‌شوند.

استیل مورد استفاده در متال تهران، استیل ۳۰۴ است که دارای ضمانت ۵ساله می‌باشد استفاده از فلز در مبلمان به ده‌ها سال قبل برمیگردد اما در ده‌ی گذشته بشدت روی بورس بوده و مورد توجه طراحان مدرن دنیا قرار گرفته است استفاده از بهترین متریال فلز که پاسخگوی این سبک باشد بیشک استیل ۳۰۴ می‌باشد