شماره تماس: 09102011368
مبل استیل رنگ ثابت |برسی ,مقایسه,سقارش

مبل استیل رنگ ثابت |برسی ,مقایسه,سفارش

ما سه نوع مبلمان، مبل استیل یا کینگ، مبل راحتی و مبل کلاسیک برای نظم بخشیدن به دکوراسیون داخلی خانه داریم. بیشتر ما در ایام نوروز و سال نو سعی می کنیم مبلمان یا تودوزی خانه خود را عوض کنیم. اگر به فکر خرید صندلی استیل یا سلطنتی هستید، قبل از خرید باید تعدادی از محتوا و ویژگی ها را بدانید تا بتوانید خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید.

تفاوت مبل سلطنتی با سایر مبلمان

 • جنس مبل سلطنتی با سایر مبل ها متفاوت است.

ارتفاع این مبل نسبت به سایر مبل ها یکی از ویژگی های مهمی است که این مبلمان را برای خانه های اشرافی مناسب می کند. کنده کاری های خاص روی مبل سلطنتی یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن است و اغلب دارای تاج است.

 • وزن مبل سلطنتی به دلیل متریال به کار رفته در آن است.

استفاده از چوب سفید، گردو و راش در دسته و پای این مبل ها، صندلی های راحتی را منحصر به فرد کرده است.

متریال مبل سلطنتی

اکثر مبل های سلطنتی از چوب و پارچه ساخته شده اند. ابر و فوم به کار رفته در این نوع مبل ها بسیار کمتر از مبل های راحتی است و چوب به کار رفته در مبلمان استیل بیشتر است.

دسته و پایه های چوبی مورد استفاده در مبلمان استیل یا مبل استیل رنگ ثابت بیشتر از چوب راش، چوب سفید، گردو و … می باشد. برای راحتی در صندلی های راحت از پارچه بیشتری استفاده می شود و یکی از دلایل ماندگاری بالای صندلی های سلطنتی یا استیل استفاده از چوب فراوان در ساختار آنهاست.

مبل استیل رنگ ثابت |برسی ,مقایسه,سقارش
مبل استیل رنگ ثابت |برسی ,مقایسه,سقارش

ارتفاع و ابعاد مبل استیل رنگ ثابت

برخی ویژگی ها مانند ارتفاع با سایر مبلمان در این نوع مبلمان متفاوت است، زیرا در مبلمان استیل تشریفاتی است که آن را به عنوان مبل استیل رنگ ثابت می شناسید و از این نوع صندلی راحتی برای سبک زندگی خودنمایی و مجلل استفاده می شود.

اگر در خانه های کوچک زندگی می کنید، بهتر است از مبل های کینگ در چیدمان خانه استفاده نکنید. صندلی های سلطنتی ارتفاع بیشتری نسبت به صندلی های راحتی دارند و برای آپارتمان های کوچک مناسب نیستند. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که شیفته زندگی سلطنتی و تشریفاتی هستید و علاقه مند به استفاده از مبل های سلطنتی هستید، می توانید این نوع مبلمان را خریداری کنید.

خاتم کاری و دقیق روی مبل استیل رنگ ثابت

اکثر مبل های رویال یا استیل دارای طراحی و ظرافت بسیار خاص و چشمگیری هستند. دسته و پایه مبلمان استیل یا سلطنتی دارای طرح های زیبا و چشم نوازی است که این مبلمان را از سایر مبلمان متمایز می کند.

اصولا بزرگترین تفاوت مبل استیل رنگ ثابت با سایر مبلمان و مبلمان راحتی در طراحی های خاص آن است. یک سری دست دوزی روی پایه و دسته مبل های سلطنتی انجام می شود و اندازه و کوچکی نقوش و منبت های اعمال شده روی بازوها در قیمت تاثیرگذار است.

اگر خاتم کاری روی پایه ها و دسته ها ظریف و دارای گل های ریز باشد باعث گران شدن مبلمان می شود. شباهت گل دوزی روی سرو اهمیت خاصی به این سروها می دهد.

وزن و جنس بالای مبل استیل رنگ ثابت

پیش از این اشاره کردیم که مبل استیل رنگ ثابت ماندگاری بالایی دارد و باید بگوییم که این نوع مبلمان از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دلیل این دو ویژگی سنگین بودن مبل استیل رنگ ثابت است. با این حال بسیاری از افراد وزن مبل های سلطنتی را نشانه ضعف در ساخت چنین مبلمانی می دانند و می گویند جابجایی آن کار سختی است. استفاده از کلاف بیشتر در ساخت و طراحی مبل های سلطنتی منجر به افزایش وزن این مبلمان شده است که به طور مستقیم عمر مفید مبلمان را تحت تاثیر قرار می دهد.

تخت دو نفره و مبل های سلطنتی یک تکه

تشک مبل های سلطنتی یا استیل دوتایی ساخته شده است که عمر مفید مبل استیل رنگ ثابت را بسیار طولانی می کند. پارچه های مبل اگر یکپارچه باشند این ویژگی را دارند که نظافت راحت تر و شست و شو و نظافت بهتری داشته باشند اما در عین حال عمر کمتری هم دارند حتی اگر گاهی اوقات در شست و شوی آن مشکل دارید عمر مبلمان شما تمدید خواهد شد.

ویژگی های مبل سلطنتی

اگر بخواهیم از ویژگی های ظاهری صندلی راحتی استیل یا سلطنتی صحبت کنیم، می توان به قالب های به کار رفته در تولید این مبلمان اشاره کرد. اکثر مبل های استیل یا سلطنتی در قالب های هفت نفره و نه نفره تولید و ساخته می شوند. فرمت های نه نفره شامل یک مبل سه نفره و 4 مبل و صندلی است.

یا یک مبل سه نفره و در کنار آن یک مبل دو نفره و دو صندلی برای میزبان خواهیم داشت. فرمت 7 نفره از مبل سه نفره، مبل دونفره و ست مبل دو نفره تشکیل شده است و با توجه به این نوع قطعه افراد می توانند مبلمان مورد نظر خود را متناسب با نیاز خود خریداری کنند.

چوب پایه و دسته مبل های سلطنتی

برای زیباتر و چشمگیرتر شدن صندلی راحتی استیل یا سلطنتی از مواد خاصی در تولید این نوع مبلمان استفاده می شود که استفاده از این محصولات و چوب و منبت روی آنها قیمت این مبلمان را بالا نگه می دارد.

اما باید بدانید که این قیمت بالا به دلیل استفاده از چوب با کیفیت است که باعث می شود مبلمان شما بهتر و ماندگارتر شود. استفاده از چوب سفید، چوب گردو، چوب راش در دسته و پایه به زیباتر شدن این محصول کمک می کند.

تاج های مبل استیل رنگ ثابت

یکی از بارزترین ویژگی هایی که مبل سلطنتی را از سایر مبل ها متمایز می کند تاج آن است زیرا اکثر مبل های سلطنتی دارای تاج هستند. استفاده از تاج های مختلف در اندازه های مختلف در وسط مبلمان مجلل و تشریفاتی، طراحی این مبلمان را بسیار چشمگیر کرده است.

طراحی جذاب و منحصر به فرد مبل استیل رنگ ثابت

از صندلی های راحتی استیل یا سلطنتی بیشتر برای دعوت و مهمانی استفاده می شود و اگر خانه شما مساحت زیادی دارد و فضای کافی برای اتاق نشیمن وجود دارد می توانید از این نوع مبلمان برای دکوراسیون استفاده کنید.

در مقایسه با مبل های راحتی، مبل های استیل زیباتر به نظر می رسند و از پایداری خوبی برخوردار هستند و بزرگترین تفاوت این نوع مبل ها در جنس و ظاهر آنهاست. برای ساخت مبل راحتی از پارچه بیشتری استفاده می شود، اما مبل های استیل سلطنتی الیاف زیادی دارند.

فاکتورهای مهم در خرید مبل سلطنتی

در هنگام خرید مبل سلطنتی توجه به نکات زیر مفید است:

 • هنگام نشستن جیرجیر نکند.
 • پایه ها نباید شل باشند.
 • سطح مبل نباید زبری داشته باشد.
 • تاج را نباید پوشاند.
 • پایه ها و دستگیره ها شکسته نیستند.
 • گلهای روی تاج و دسته باید مطابقت داشته باشند.
 • گل‌های بزرگ درج شده ارزان‌تر هستند، زیرا ساخت آن‌ها زمان کمتری می‌برد.
 • گلهای روی تاج به درستی مطابقت داشته باشند.
 • فوم استفاده شده باید از نوع سرد باشد و به محض فشرده شدن به حالت اولیه برگردد.
 • پارچه استفاده شده مخملی و بادوام باشد.
 • پارچه کشیده و روی هم جمع نشود  و ضمانت داشته باشد.

دلیل تفاوت قیمت مبل های سلطنتی

وقتی محصولی را خریداری می کنید، پس از اطمینان از کیفیت آن، یکی دیگر از ویژگی هایی که می خواهید، قیمت محصولات است. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم، گل های فرآوری شده در اندازه های مختلف روی پایه، دسته و تاج مبلمان، مستقیماً بر قیمت آن تأثیر می گذارد. بنابراین الگویی که برای مبلمان انتخاب می کنید بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

همچنین در هنگام خرید از فروشنده بخواهید که کیفیت پارچه را با ضمانت تایید کند. مبل های نیمه استیل یا کلاسیک ارزان تر از مبل های تمام استیل یا سلطنتی هستند و اگر نمی خواهید برای خرید مبل هزینه زیادی کنید می توانید این نوع مبلمان را خریداری کنید.

خرید مبل استیل رنگ ثابت از  متال تهران

متال تهران یکی از با کیفیت ترین و بروزترین محصولات خانگی را به شما ارائه میکند. شما میتوانید بهترین تخت، میز ناهارخوری،  مبل را از متال تهران خریداری کنید، تا یک خرید مطمئن را تجربه کنید.بهترین مبل استیل رنگ ثابت را از متال تهران بخرید تا کیفیت فوق العاده را به خانه خود وارد کنید. لازم به ذکر است تمامی کارها سفارشی و یونیک تولید میشوند و زمان اماده سازی کالا ها در شرایط نرمال ۲۴ساعت تا ۳هفته میباشد. . بعضی از کالاها آماده ی ارسال فوری هستند، برای اطلاع از کالاهای اماده با ادمین در ارتباط باشید. روند ثبت سفارش هم در شوروم و کارخانه و هم بصورت انلاین در واتس اپ قابل انجام است.


برای بازدید حضوری از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۱ الی۱۸ و پنجشنبه ها فقط با هماهنگی قبلی از ساعت ۱۱ الی۱۷ در خدمت هستیم. حتما حتما با شماره 09102011368هماهنگ بفرمایید تا لوکیشن ارسال شود.