شماره تماس: 09102011368
مبلمان استیل طلایی

مبلمان استیل طلایی

مبلمان استیل طلایی در میان ایرانیان طرفداران زیادی دارد. این مدل از مبلمان علاوه بر شیک و خاص بودنش بسیار مقاوم هم هستند و هیچوقت تکراری نمی‌ شوند.

مبلمان استیل چه ویژگی‌ هایی دارد؟

از نکات بسیار مهم و کلیدی که در خرید مبلمان استیل طلایی باید به آن توجه کنید، ویژگی‌های مبلمان است. بدنه اصلی مبلمان استیل از کلاف و چوب ساخته می شود. از آنجایی که در مواد ساخت مبل استیل معمولا از چوب استفاده می ‌شود باید دقت کنید که چوب استفاده شده حتما با کیفیت و درجه یک باشد. اگر در مواد ساخت مبلمان استیل از چوب مرغوب و با استحکامی استفاده شود به همان نسبت دوام و کیفیت مبلمان استیل هم بالا خواهد رفت.

ویژگی دیگر مبلمان استیل استفاده از هنر منبت کاری در آن ها است. اگر چوب استفاده شده در مبل از نوع چوب های با کیفیت باشد طرح منبت کاری هم ظریف و با کیفیت می شود. مبلمان استیل دارای منبت کاری‌ های بسیار زیبایی هستند.

همان طور که گفتیم مواد استفاده شده در مبلمان استیل از 2 بخش مهم چوب و کلاف تشکیل شده است. یکی از کلاف هایی که در بازار به عنوان بهترین نوع کلاف برای ساخت مبل شهرت دارد، کلاف دوبل است که مبلمان استیل باید با این کلاف ساخته شود تا کیفیت خوبی داشته باشد.

نکات اصلی برای خرید مبلمان استیل طلایی

بعضی اوقات یک انتخاب اشتباه می‌ تواند شما را از لذت بردن از خریدتان محروم کند. یکی از نکات مهم برای خرید مبلمان استیل داشتن فضا و محیطی مناسب برای این نوع مبلمان است. در خانه‌ هایی با فضای کوچک به هیچ وجه خرید مبل استیل توصیه نمی ‌شود، برای این نوع مبلمان باید خانه بزرگ باشد.

اگر سبک دکوراسیون خانه شما اسپرت یا حتی مینیمال است اصلا به سراغ خرید مبلمان استیل نروید زیرا این مبلمان به دلیل سبک اشرافی که دارد فقط مناسب دکورهای اشرافی است. پس با توجه به این موارد می ‌توانید برای خرید مبلمان استیل زیبا و با دوامی اقدام کنید.

مبلمان استیل طلایی
مبلمان استیل طلایی

نحوه چیدمان مبلمان استیل

یکی از علل پر طرفدار بودن مبلمان استیل چیدمان بسیار شیکی است که در دکوراسیون خانه می توانید با آن ایجاد کنید. تمام اجزاء یک دکوراسیون بسیار زیبا را می ‌توانید با خرید یک ست مبلمان استیل داشته باشید. این مدل از مبلمان به علت منبت کاری های زیبای روی چوب و پایه ‌های شیک و خاص با پارچه ‌های اشرافی و خاص بکار برده شده یک مجموعه کامل از تمام چیزهایی است که به منزل شما روح می ‌بخشد.

اگر انتخاب شما یک مبلمان استیل طلایی است دیگر نیاز به خریدن دکور و آباژور خاصی ندارید؛ چون ترکیب این وسایل با مبلمان استیل فضای شلوغ و بهم ریخته ‌ای را برای شما می سازد. رعایت اصول و نکات مهم دکوراسیون داخلی در چیدمان مبلمان استیل بسیار اهمیت دارد.

اگر در مبلمان استیل شما از پارچه‌های طرح دار استفاده شده است باید پرده منزلتان را ساده انتخاب کنید آن هم با ترکیب رنگ‌ هایی که هماهنگی با رنگ مبلمان داشته باشند.

مبلمان استیل را می ‌توانید با سبک دکور قرینه یا متقارن استفاده کنید. اگر فضای سالن شما مربعی باشد بهترین فضای ممکن برای یک چیدمان اشرافی را خواهید داشت. در صورتی که فضای سالن شما مستطیل شکل باشد نحوه چیدن مبلمان استیل کمی سخت تر است، قبل از هر کاری جایگاه مبل 3 نفره را مشخص کنید و از بقیه فضا برای چیدن مبل یک نفره و 2 نفره استفاده کنید.

اهمیت راحتی مبلمان استیل

یکی از نکات بسیار مهم در خرید مبلمان استیل راحت بودن مبل است. البته نمی ‌توانید انتظار داشته باشید که مبلمان استیل بخاطر ویژگی ظاهری که دارند مانند مبل ‌های چستر یا مبل های راحتی باشد، اما می ‌توانید با انتخاب صحیح یک مبل استاندارد استیل آن سطح راحتی مطلوبتان را به دست بیاورید.

راحت بودن مبلمان یک اصل اساسی و مهم است چون انتخاب مبلمانی که نشیمنگاه استاندارد یا پشتی استانداردی نداشته باشد علاوه بر اینکه در زمان استفاده حس خوشایندی به شما می دهد به مرور زمان هم باعث آسیب رساندن به ستون فقرات شما خواهد شد. در زمان خرید مبلمان استیل به استاندارد بودن پشتی و دسته‌ های آن دقت کنید. در زمان استفاده از مبلمان استیل به راحت بودن دست و کمر خود دقت ویژه ای داشته باشید.

در نشیمنگاه مبل های استیل باید از فوم سرد استفاده شود چون این نوع از فوم ها علاوه بر راحت بودن در اثر استفاده مداوم به مرور زمان شکل ظاهری خود را از دست نمی دهند.

مبلمان استیل طلایی
مبلمان استیل طلایی

بهترین رنگ بندی مبلمان استیل

چون مبل استیل انتخاب اشخاصی است که قصد دارند فضای اشرافی به خانه خودشان بدهند باید در انتخاب رنگ آن هم دقت بیشتری داشته باشند و از رنگ‌ های اشرافی استفاده کنند. رنگ های اصلی پارچه رومبلی مبلمان استیل طلایی و نقره‌ای است و که رنگ‌های خاص، اشرافی و زیبایی هستند. این رنگ بندی در گذشته طرفداران زیادی داشت تا اینکه رنگ‌ های سفید و استخوانی نیز به صنعت مبل استیل اضافه شد که با استقبال عجیبی رو به رو شد.

چوب مبل های استیل در رنگ‌ های مختلفی ساخته می ‌شود اما ترکیب رنگ چوب با رنگ های پارچه باید هماهنگی داشته باشد. در پارچه ‌هایی با رنگ های کرم و زیتونی مناسب‌ ترین نوع رنگ چوب که با آن هماهنگی دارد رنگ سفید یا استخوانی است. رنگ‌ های فیلی و کاراملی هم بسیار ترکیب جذابی به مبلمان استیل شما می ‌دهند این رنگ‌ ها هم طرفداران بسیار زیادی دارد.

اگر از چوب ‌هایی با رنگ های تیره در ساخت مبلمان استیل استفاده می‌ کنید باید در انتخاب پارچه آن دقت بیشتری داشته باشید تا مبل خانه شما خیلی تیره به نظر نیاید. معمولا برای مبلمان استیل با چوب تیره بهترین انتخاب پارچه های ساده است. چون مبل استیل مورد پسند، افراد خاص پسند است این نوع مبل با رنگ ‌های روشن زیبایی خیره کننده ای دارند.

کلام آخر

به علت زیبایی و لوکس بودن مبلمان استیل این مدل از مبلمان طرفداران زیادی دارند و از سوی دیگر برای اینکه دکور اشرافی و شیکی را در خانه خود ایجاد کنید بهتر است مبلمان استیل را در رنگ بندی های روشن مانند رنگ استخوانی یا سفید تهیه کنید.

در میان مدل های مبلمان منزل مبل استیل قیمت بالاتری دارد پس حتماً آن را از فروشگاه‌ های معتبر و قابل اعتماد تهیه کنید.